top of page

Google Reklamları: Google Reklamları Nedir ve Nasıl Çalışır?

Google'da her saniye 2,3 milyon arama yapılır ve arama sonuçları sayfalarının çoğu Google reklamlarını içerir. İşletmeler tarafından ödenen Google reklamları, tam olarak insanlar işletmenizin sunduğu ürün veya hizmet türlerini ararken web sitenize alakalı, nitelikli trafik çekmenin son derece etkili bir yolu olabilir.

Google Ads, Google'ın çevrimiçi reklamcılık programıdır. Google Ads aracılığıyla, insanlara sunduğunuz ürün ve hizmetlerle tam olarak ilgilendikleri anda ulaşmak için çevrimiçi reklamlar oluşturabilirsiniz.

  • Google Ads, işletmenizi tanıtmak, ürün veya hizmet satmaya yardımcı olmak, bilinirliği artırmak ve web sitenize gelen trafiği artırmak için kullanabileceğiniz bir üründür.

  • Google Ads hesapları çevrimiçi olarak yönetilir, böylece reklam metniniz, ayarlarınız ve bütçeniz dahil olmak üzere istediğiniz zaman reklam kampanyanızı oluşturabilir ve değiştirebilirsiniz.

  • Minimum harcama taahhüdü yoktur ve kendi bütçenizi belirler ve kontrol edersiniz. Reklamınızın nerede görüneceğini seçer, size uygun bir bütçe belirler ve reklamınızın etkisini kolayca ölçersiniz. Osman Tanır

10 görüntüleme3 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Okula ve şehre dönüş içgörüleri sezonsal perakende takviminde Seçkin Tokgöz/Haziran 2020 PaylaşPaylaş Şimdi, perakendecilerin önümüzdeki yıl için bir yol haritasına sahip olması her zamankinden daha ö

bottom of page